Black Boys A

Coach

Kevin Verhulst

Trainingsuren:
dinsdag 20u30 – 22u00 (Sint-Bavo)
donderdag 20u30 – 22u00 (Sint-Bavo)

Kalender Heren A

DatumGameTijdResultatenZaalWedstrijddag
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A / Gent-Oost Eagles HSE A
Black Boys Arena
-
Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE A / BC Black Boys Erpe-Mere HSE A
De Veldmuis
-
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A / BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A
Black Boys Arena
-
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A / Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE A
Black Boys Arena
-
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A / KBBC T&T Turnhout HSE A
Black Boys Arena
-
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A / Jets Basket Zaventem HSE A
Black Boys Arena
-
BBC Scheldejeugd Temse HSE A / BC Black Boys Erpe-Mere HSE A
Sporthal Temsica
-
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A / Soba Antwerpen HSE A
Black Boys Arena
-
Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE A / BC Black Boys Erpe-Mere HSE A
Gaverhal
-
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A / BBC Falco Gent HSE B
Black Boys Arena
-
Avanti Brugge 2015 HSE A / BC Black Boys Erpe-Mere HSE A
KA Jan Fevijn
-
Carrefour Market Basket Blankenberge HSE A / BC Black Boys Erpe-Mere HSE A
Zaal d'Hoogploate
-
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A / Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE B
Black Boys Arena
-
BBC Olympia Denderleeuw HSE A / BC Black Boys Erpe-Mere HSE A
Sporthal Lecompte
-
winnaar BOVHSE32 14 / BC Black Boys Erpe-Mere HSE A
-
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A / BBC Houtem HSE A
Black Boys Arena
-
Amon Jeugd Gentson HSE A / BC Black Boys Erpe-Mere HSE A
Provinciale Sporthal Henleykaai
-
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A / Panters Baasrode HSE A
Black Boys Arena
-
Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A / BC Black Boys Erpe-Mere HSE A
Sporthal De Witte Molen
-
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A / BBC Koksijde HSE A
Black Boys Arena
-
BBC De West-Hoek Zwevezele HSE A / BC Black Boys Erpe-Mere HSE A
Sporthal "De Zwaluw" Zwevezele
-
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A / Okapi Aalst HSE B
Black Boys Arena
-
Basket SKT Ieper HSE B / BC Black Boys Erpe-Mere HSE A
Stedelijke Sporthal Ieper
-
BBC Falco Gent HSE B / BC Black Boys Erpe-Mere HSE A
Sint Jans College
-
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A / Avanti Brugge 2015 HSE A
Black Boys Arena
-
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A / Carrefour Market Basket Blankenberge HSE A
Black Boys Arena
-
Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE B / BC Black Boys Erpe-Mere HSE A
De Treffer (Stedel. Sporthal)
-
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A / BBC Olympia Denderleeuw HSE A
Black Boys Arena
-
BBC Houtem HSE A / BC Black Boys Erpe-Mere HSE A
De Fabriek
-
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A / Amon Jeugd Gentson HSE A
Black Boys Arena
-
Panters Baasrode HSE A / BC Black Boys Erpe-Mere HSE A
Pantershal
-
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A / Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A
Black Boys Arena
-
BBC Koksijde HSE A / BC Black Boys Erpe-Mere HSE A
Gemeentelijke sporthal Koksijde
-
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A / BBC De West-Hoek Zwevezele HSE A
Black Boys Arena
-
Okapi Aalst HSE B / BC Black Boys Erpe-Mere HSE A
Forum Aalst
-
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A / Basket SKT Ieper HSE B
Black Boys Arena
-

Rangschikking